Wybory 2020. Na Sądecczyźnie powołano komitet poparcia Andrzeja Dudy

Na Sądecczyźnie powołano dziś do życia Komitet Honorowego Poparcia kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy. Jego pełnomocnikiem został poseł Patryk Wicher. W jego biurze poselskim zwołano dziś konferencję prasową, na którą przybyli także posłowie, senatorowie, radni, czynni działacze partii oraz jej sympatycy, aby symbolicznie złożyć podpis pod listą poparcia. 

wsb3

-Na ten moment na liście znajduje się już około 150 osób. Co godzinę lista jest aktualizowana. Od wczoraj przybyło nam około 50 osób. Spodziewamy się, że do końca tygodnia będziemy mówić o około pół tysiącu osób, które zasilą komitet – mówił poseł Patryk Wicher.

Przekonywał również dlaczego warto poprzeć kandydata na prezydenta Andrzeja Dudę,  zapewniając, że dba o wspólnotę i dzięki minionej kadencji Polska zaczęła być krajem szanowanym na arenie międzynarodowej.

Nie obyło się bez tematu LGBT…

-Rafał Trzaskowski ukrywa dziś swoje poglądy, ale dobrze wiemy, że jest on zwolennikiem związków partnerskich i wspiera środowiska LGBT. Sam kiedyś powiedział, że marzy o tym, aby udzielić ślubu dwójce gejów. To pokazuje fundamentalne różnice między Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim – mówił poseł Arkadiusz Mularczyk.

Jak podkreślił, prezydent jest osobą, która dobrze zna Sądecczyznę. Stąd pochodzi jego rodzina, a co za tym idzie zna także potrzeby tego regionu.

Okręgowy Komitet Poparcia podpisem zasili między innymi: posłanka Barbara Bartuś, poseł Andrzej Gut- Mostowy, senator Jan Hamerski, poseł Arkadiusz Mularczyk, poseł Wiesław Janczyk, poseł Jan Duda, posłanka Anna Paluch, poseł Patryk Wicher.

-Prezydent Andrzej Duda jest najlepszym rozwiązaniem dla Polski. Dlatego  go wspieram. Nie dlatego, że wywodzi się z naszej partii – zapewniał Jan Duda.

Wybory 2020. Przedstawiciele Porozumienia apelują do sądeczan o poparcie Andrzeja Dudy

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]