Na Sądecczyznę zjadą wielkie kluby: Liverpool FC, Olympique Marsylia i Feyenoord!

Już w piątek 8 czerwca nastąpi oficjalne otwarcie VIII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar INNOJU w kategorii U10. Impreza rozpocznie się o godz. 19 na Rynku w Starym Sączu. Właśnie tam zaprezentują się 32 zespoły, które dzień później rozpoczną zmagania na piłkarskiej murawie. Zostaną ponadto odegrane hymny narodowe państw, które reprezentują kluby.

wsb3

W tym roku na Sądecczyźnie do rywalizacji staną zespoły z 11 krajów w tym Liverpool FC, Sporting Lizbona, Feyenoord Rotterdam, Olympique Marsylia, Hertha BSC Berlin, RB Liepzig czy Austria Wiedeń.

W sobotę 9 czerwca odbędą się rozgrywki grupowe. Od godz 8 do 19 kibice będą pasjonować się meczami rozgrywanymi na stadionie Sokoła Stary Sącz przy ul. Bandurskiego.

Z kolei na niedzielę zaplanowano fazę pucharową. Oto jej program:

rozgrywki Ligi Europy – godz. 08:00-12:30

licytacja koszulek m.in.: reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami zawodników, koszulka Bayern Monachium z autografem Roberta Lewandowskiego – godz. 12:30-13:15

rozgrywki Ligi Mistrzów (najlepsze dwanaście zespołów turnieju) – godz. 13:30 -16:30

pokaz musztry paradnej w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. Po raz pierwszy w historii orkiestra wykona utwór „We Are The Champions” zespołu QUEEN

mecz finałowy o pierwsze miejsce w turnieju – godz. 16:10

uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie pucharów, medali, nagród – godz. 16:45

Finał, jak na mecz najwyższej rangi przystało, będzie miał wyjątkową otoczkę. Publiczności i piłkarzom zaprezentuje się Reprezentacyjna Straż Graniczna z Nowego Sącza. Następnie przy piosence We Are The Champions na murawę wyjdą dwa zespoły, które zawalczą o puchar INNOJU.

Warto dodać, że w poprzednim roku po to trofeum sięgnęła niemiecka Hertha BSC Berlin. Jak będzie teraz?

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]