Do Nowego Sącza przybywa… Strażnik Teksasu

Wszyscy kojarzą Strażnika Teksasu? A jakże! Już za kilkanaście godzin będzie go można zobaczyć w Nowym Sączu. Po co przyjeżdża? Ci, którzy już wiedzą o jego wizycie, snują domysły, że wezwano go, aby rozwiązał problem sądeckich korków drogowych, albo mostu zastępczego łączącego brzegi Dunajca. Nie udało nam się tego potwierdzić, ale jeden cel wizyty znamy na pewno: chodzi o dzieci…

wsb3

W samo południe w nowosądeckiej Galerii Trzy Korony rozpocznie się Westernowy Dzień Dziecka. Organizatorzy obiecują klimat Dzikiego Zachodu, obecność kowbojów i indian oraz mnóstwo atrakcji – między innymi  tańce przy muzyce country, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, zabawę w rodeo i konkursy z nagrodami.

Jak przystało na prawdziwy Dziki Zachód, porządku pilnować będzie Strażnik Teksasu, czyli Chuck Norris 😉 Ale to nie wszystko! O godzinie 17. odwiedzą nas zawodnicy MKS Sandecja S.A. i wręczą nagrody ufundowane przez hurtownię zabawek Mabel,  sklep sportowy 4F,  E-Leclerc i Sandecję – kuszą gospodarze galerii.

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziesz TUTAJ.

 

 

fot: galeria Tzrt Korony; https://agencjasobowtorow.pl

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]