Na niebie nad Beskidem i Pieninami zobaczymy Władcę Cienia i Szczęśliwych Ludzi….

Na niebie nad Beskidem i Pieninami zobaczymy Władcę Cienia i Szczęśliwych Ludzi….

Takiej parady w Beskidzie Sądeckim i w Pieninach jeszcze nie było. Zobaczymy ją na niebie. Kto najbardziej zachwyci? Tajemniczy Lord of Shadow, kolorowy balon reprezentacyjny Małopolski, a może ogromna żółta „cytryna” RMF?

Już w najbliższy czwartek – 7 lipca nad naszym regionem będzie można obserwować kolorowe statki powietrzne. W wydarzeniu „Odlotowa Małopolska”, które potrwa do 10 lipca (niedziela) weźmie udział 12 załóg balonowych.

Na niebie nie może zabraknąć sławnego już balonu z logiem Małopolska, który od dwóch lat intensywnie promuje nasz region” – informuje w mediach społecznościowych Małopolska Organizacja Turystyczna

Balonowe załogi będą stacjonować w  Przyszowej (gmina Łukowica), a starty planowane są z czterech różnych lokalizacji: z Pisarzowej, Przyszowej, Nowego Sącza oraz spod Trzech Koron w Pieninach.

Organizatorami I. Małopolskiego Festiwalu Balonowego „Odlotowa Małopolska”  są Małopolski Urząd Marszałkowski, Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Kraków Balloon Team. Dyrektorem Sportowym imprezy – doświadczony pilot, egzaminator i sędzia – Jacek Barski.

Szczegółowy harmonogram startów w galerii poniżej:
zdjęcie w nagłówku: Małopolska Kraków Balloon Team 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.