Na jesienne wieczory pełne lata kawałki od Michała Szczygła, Karoliny Szczurowskiej i Violki Marcinkiewicz

Pierwsze dni września pogodowo nie napawały optymizmem. Dziś niebo się rozchmurzyło, a my dzielimy się z Wami kawałkami lata, czyli najnowszymi, pełnymi energii i optymizmu klipami od młodych artystów z naszego regionu.

Michał Szczygieł, finalista programu The Voice of Poland idzie jak burza. Jego kolejne utwory, realizowane zarówno solo, jak i we współpracy z innymi artystami, co jakiś czas możemy słyszeć w radio, a teledyski oglądać w telewizyjnych kanałach muzycznych.

28 sierpnia na świat przyszło kolejne ,,dziecko” Michała, czyli klip ,,Spontan”. Dziś kawałek ma już ponad 160 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Pod nagraniem szybko pojawiły się liczne komentarze, większość w pozytywnym tonie.

,,Ostatnio zaczęłam bać się, że twoja muzyka będzie taka, by się wpasować w obecne wyznaczniki. Ten kawałek jednak pokazał mi, że zachowujesz ciągle siebie, świetny kawałek!” – pisze Sandra.

Z kolei Dominika zapewnia: ,,Super piosenka. Wpada w ucho w pierwszej minucie”.

,,Michał kibicowałam Ci w the voice. Wiedziałam że Twoja muzyka jest jedyną w swoim rodzaju” – zdradza Edyta

,,Mamy kolejny hit, bardzo mi się podoba. Trochę tradycyjna piosenka, a po części nowoczesna – właśnie takie utwory lubię najbardziej. Wielkie brawa dla autorów i dla Ciebie” – komentuje Marcin.

Z kolei nową muzyczną propozycją Karoliny Szczurowskiej z Limanowszczyzny, uczestniczki programu The Voice Kids, jest utwór nagrany w duecie z Antkiem Smykiewiczem, który ma za sobą udział w The Voice of Poland.

Pomysł na kawałek ,,Poranna” narodził się latem. Nagranie powstało w lipcu, a teledysk w sierpniu i ostatniego dnia tego samego miesiąca klip ukazał się w sieci. Teraz ma już niemal 80 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Podobnie jak w przypadku utworu Michała Szczygła, piosenka Karoliny Szczurowskiej i Antka Smykiewicza spotkała się z pozytywnym odbiorem internautów.

,,To jest cudowne. Jaki Ty masz piękny głos” – pisze Marta.

Michał komentuje: ,,lekka, przyjemna dla ucha, fajne chórki, ciekawie razem brzmicie, to ukulele w tle super… no i słowa sensowne jakieś… ciężko się do czegoś przyczepić”.

,,Świetna piosenka i super teledysk! Brawo” – gratuluje Agata.

Z kolei według Jakuba ,,ta piosenka rozpływa się w uszach”.

Wcześniej nowym kawałkiem podzieliła się także pochodząca z Krynicy-Zdroju, a mieszkająca w Nowym Sączu, Violka Marcinkiewicz – uczestniczka takich programów jak Must be The Music, The Voice of Poland i Szansa na Sukces. Utwór ,,Niebo” nagrała wraz z zespołem O.P.I.U.M. Klip ma niemal 20 tysięcy wyświetleń na YouTube.

fot. screen klipów zamieszczonych na platformie YouTube

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.