Mystków: osobówka „zmiotła” żelbetowy słup telekomunikacyjny

Spore szczęście mieli wczoraj podróżujący Volkswagenem Polo, którzy w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka) zjechali z drogi i uderzyli w słup. Mimo, że żelbetowa konstrukcja w wyniku zderzenia została złamana i spadła na samochód, wyszli z tego cało.

Około godziny 15:50 zadysponowano na miejsce zdarzenia zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Mystków.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach i nie uskarżali się na żadne dolegliwości – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu. Volkswagenem podróżowały dwie dorosłe osoby. Załoga karetki pogotowia ratunkowego przebadała kierowcę i pasażera. Oboje ostatecznie pozostali na miejscu.

Przez pewien czas droga była całkowicie zablokowana. Strażacy powiadomili o uszkodzeniu słupa firmę telekomunikacyjną. Po zakończeniu działań policji, słup został umieszczony na poboczu, a zniszczony samochód zabrała laweta.

Zerwane linie telefoniczne podwieszono na sąsiednich słupach i oznaczono taśmą ostrzegawczą – dodają funkcjonariusze PSP.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.