Mystków: akcja ratunkowa trwała ponad dwie godziny. Są ranni

Mystków: akcja ratunkowa trwała ponad dwie godziny. Są ranni

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu Volkswagena Golfa z Peugotem 307 w Mystkowie. Do wypadu doszło w czwartek (11 lipca) około godziny 13.45. Volkswagen znajdował się na prawym boku. Łącznie samochodami podróżowały trzy osoby. 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Mystków oraz OSP Mszalnica wszystkie osoby znajdowały się już poza pojazdami. Wkrótce do akcji dołączyły również zespoły ratownictwa medycznego, które zajęły się rannymi.

– Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Strażacy kierowali ruchem, który odbywał się wahadłowo. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję, Peugeot został zabrany przez przybyłą na miejsce pomoc drogową. Samochód Volkswagen postawiono na koła i przemieszczono na pobliski parking. Działania strażaków trwały prawie dwie i pół godziny – relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

Fot. PSP Nowy Sącz

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.