Przeboje muzyki filmowej i bajek Disney’a. To już wkrótce!

Przeboje muzyki filmowej i bajek Disney’a. To już wkrótce!

Już wkrótce, gdyż 8 lipca, odbędzie się wyjątkowy KONCERT MUZYKI FILMOWEJ. Sinfonia Carpathia, pod batutą Wojciecha Zwierniaka i razem z wyjątkowymi solistami: Mateuszem Ziółko, Izabelą Szafrańską i Tomkiem Jaroszem, zaprezentują najpiękniejsze piosenki z bajek Disney’a i nie tylko. Nie może Was tam zabraknąć!

Sinfonia Carpathia to młoda, dynamicznie rozwijająca się kameralna orkiestra. Zespół został założony w Nowym Sączu w 2018 roku przez skrzypka Bartosza Życzyńskiego, a współtworzą go absolwenci polskich i zagranicznych uczelni muzycznych, soliści, kameraliści, laureaci wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, pochodzący głównie z Sądecczyzny. Orkiestra działa z ramienia Stowarzyszenia Artystycznego Carpathian, którego celem jest upowszechnianie muzyki i promowanie młodego pokolenia twórców oraz wykonawców na terenie regionu oraz poza jego granicami. Misją artystów jest tworzenie ambitnej i profesjonalnej formacji opartej na pasji do muzyki.

Efektem pracy artystów są koncerty i nagrania, które dają im możliwość prezentacji swoich umiejętności, a publiczności odbioru wrażeń muzycznych na najwyższym poziomie.

***

Bilety w cenie 45 zł (ulgowy) i 55 zł (normalny) do nabycia w Centrum Kultury w Korzennej, na hali widowiskowo-sportowej w Korzennej oraz online na platformie KUPBILECIK.PL (kliknij TUTAJ).

 

WYKONAWCY

Sinfonia Carpathia
Wojciech Zwierniak (dyrygent)
Mateusz Ziółko, Izabela Szafrańska, Tomek Jarosz (soliści)
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Thomas Bach przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

Otwarcie Klubu Olimpijskiego. Jak ważną rolę miał Polski Komitet Olimpijski w inspirowaniu młodych pokoleń?

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.