Muszyna: zderzenie dwóch osobówek, jedna osoba trafiła do szpitala

Dziś (30 grudnia) na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 971 z ulicą Kity w Muszynie zderzyły się ze sobą czołowo Opel Insignia i Honda Acord.

Na miejsce zdarzenia około godziny 10.49 zadysponowano zastępy z JRG w Krynicy Zdroju oraz OSP Muszyna. Interweniowała także policja i załoga karetki pogotowia ratunkowego z lekarzem.

Samochodami podróżowało łącznie pięć osób. Honda po zdarzeniu zatrzymała się na przejściu dla pieszych. Opel uderzył w oświetlenie uliczne. Uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach – informują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Przebadano dwie osoby uczestniczące w zdarzeniu, z których jedną zabrano do szpitala na dalsze badania.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulatory z uszkodzonych pojazdów. Po zakończeniu czynności policyjnych uprzątnięto jezdnię, a samochody zepchnięto poza skrzyżowanie.

Na miejsce przybył pracownik, który odłączył zasilanie w uszkodzonym słupie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu – dodają funkcjonariusze.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.