Muszyna: dobra woda i dobra zabawa. Zagra Pectus, rozbawi Kryszak, zachwycą fajerwerki

Wielkimi krokami zbliża się największa plenerowa impreza w Muszynie - Festiwal Wód Mineralnych. Od 1 do 4 sierpnia 2019 będziecie mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach i koncertach przygotowanych przez stowarzyszenie „Klucz Muszyński”, Miasto i Gminę Uzdrowiskową oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

wsb3

Na siedemnastym festiwalu na pewno nie zabraknie dobrej wody i dobrej zabawy. Impreza rozpocznie się czwartek koncertem dla fanów klasyki. Wystąpi Sądecka Kameralna Orkiestra wraz ze specjalnymi gośćmi. O godz. 20:30 uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć musical o Muszynie pt. „Mussina - Biskupie miasteczko”. Projekcja odbędzie się w plenerze. Na festiwalu nie zabraknie też sztuki, pokazów rycerskich i występów zespołów regionalnych.

Prawdziwą gratką dla fanów muzyki będzie sobotni koncert zespołu „Poparzeni kawą trzy” oraz zespołu „Levi”. Weekendowe atrakcje będą serwowane w Amfiteatrze Zapopradzie przy Alei Zdrojowej.

W niedzielę wystąpi Jerzy Kryszak, a gwiazdą wieczoru będzie zespół „Pectus”.

Festiwal zakończy się pokazem sztucznych ogni. Poniżej możecie zapoznać się z programem imprezy w Muszynie.

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.