Motomikołaje znów wyruszą z Nowego Sącza z prezentami

Motomikołaje znów wyruszą z Nowego Sącza z prezentami

Sądeccy Motomikołaje znów wyruszą z prezentami. Ryk silników ich pojazdów będzie można usłyszeć od 4 grudnia. Planują dotrzeć z podarunkami do potrzebujących dzieci i starszych, odwiedzą też domy dziecka, hospicjum oraz dom pomocy społecznej. Potrzebne im jednak wsparcie.

– Jak co roku motocykliści sądeccy zbierają się, aby wspomóc najuboższych. Organizujemy paczki, organizujemy pomoc. W grudniu rozpoczynamy rozwożenie paczek do instytucji i do osób prywatnych, które są przez nas zweryfikowane. Są to najuboższe rodziny i instytucje takie, jak domy dziecka. Oczywiście nie zapominamy też o seniorach, wspieramy hospicjum i dom pomocy społecznej – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Krzysztof Kościółek z grupy Motosącz.

Motomikołaje wyruszą 4 grudnia w południe z nowosądeckiego rynku. Rozwożenie prezentów może potrwać nawet dwa tygodnie. Jednak, aby akcja mogła się udać, potrzebne jest wcześniej wsparcie ludzi o dobrych sercach.

– W tym momencie jesteśmy w trakcie uruchomienia zbiórki publicznej. Wszystko odbywa się zgodnie z zasadami prawa. Będziemy zbierać do zapieczętowanych puszek. Mamy także uruchomioną zrzutkę na portalu internetowym – informował Krzysztof Kościółek.

Stronę zrzutki znajdziesz TUTAJ.

Akcję można wesprzeć nie tylko finansowo, ale i poprzez rzeczowe podarunki. Należy jednak pamiętać, aby w przypadku produktów spożywczych data do spożycia była wystarczająco długa, a rzeczy takie jak np. zabawki – nowe. Jak zaznaczają organizatorzy, bardzo mile widziane będą też gotowe paczki. Prezenty można przynosić na przykład do Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Jagiellońskiej w Nowym Sączu.

Do akcji dołączyły też szkoły, jak Sądecki Elektryk, Zespół Szkół Samochodowych, czy Szkoła Podstawowa w Janczowej.

– Będziemy się do państwa zwracać z prośbą, żebyście wskazywali ludzi samotnych, do których też trzeba dotrzeć – mówi Tomasz Tokarz z grupy Motosącz. Jak wyjaśnił, informacje o takich osobach można przekazywać poprzez facebookowy profil motosacz.pl. Tam oraz na stronie motosacz.com.pl zamieszczono więcej informacji o akcji i na bieżąco relacjonowany jest jej przebieg.

O poprzednich akcjach Motomikołajów przeczytasz TUTAJ.

fot. dts24.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.