Motocyklista w szpitalu po zderzeniu z osobówką

Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce, osobówka znajdowała się na chodniku, a motocykl leżał na jezdni. Pojazdy, którymi podróżowali sami kierowcy, zderzyły się wczoraj około 8:00 na ulicy Krakowskiej w Starym Sączu.

Renault2

Jak informują funkcjonariusze PSP, kierująca samochodem osobowym znajdowała się poza pojazdem i nie zgłaszała żadnych obrażeń. Natomiast motocyklista skarżył się na dolegliwości.

Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zabezpieczyli miejsce wypadku, udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie i przełożyli go na nosze typu deska. Motocyklista został przetransportowany do szpitala przez karetkę pogotowia ratunkowego.

- Zebrano z jezdni za pomocą sorbentu substancję ropopochodną. Kierowano ruchem wahadłowym pojazdów. Na tym działania trwające prawie dwie godziny strażacy zakończyli. Na miejscu pozostała policja w celu dokończenia czynności dochodzeniowych - relacjonują funkcjonariusze PSP.

fot. PSP w Nowym Sączu

 

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.