Motocykl po zderzeniu z osobówką stanął w ogniu. Jedna osoba w szpitalu

Na łuku drogi Fiat Ducato zderzył się z motocyklem marki Honda. Po tym jednoślad zaczął się palić. Do zdarzenia doszło wczoraj około 12:45 w Żegiestowie (gmina Muszyna).

wsb3

Osobówką podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach i nie zgłaszały żadnych obrażeń. Z kolei motocyklista, w chwili przybycia służb ratunkowych, leżał jakieś 50 metrów od miejsca kolizji i skarżył się na dolegliwości. Otrzymał pierwszą pomoc od załogi karetki pogotowia ratunkowego, a następnie został przewieziony do szpitala.

Strażacy z JRG Krynica-Zdrój oraz OSP Muszyna zabezpieczyli teren i ugasili jednoślad pianą gaśniczą.

Uszkodzony samochód osobowy znajdował się na jezdni i blokował ruch. - Odłączono w nim akumulator, a powstały wyciek płynów eksploatacyjnych ograniczono za pomocą sorbentu. Na czas tych działań ruch był całkowicie wstrzymany. Po odjeździe z miejsca zdarzenia karetki z osobą poszkodowaną do szpitala rozpoczęto wahadłowe kierowanie ruchem - relacjonują funkcjonariusze PSP.

Po zakończeniu czynności dochodzeniowych policji usunięto zniszczone pojazdy, a pozostałości po wypadku uprzątnięto z jezdni. Działania trwały dwie i pół godziny.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.