MMA: Zwycięstwo początkującego sądeczanina

MMA: Zwycięstwo początkującego sądeczanina

Dobre wiadomości dotarły do nas z Krakowa, gdzie przed kilkoma dniami odbyła się gala mieszanych sztuk walki Wieczór Walk 5. W hali na Suchych Stawach swój kolejny pojedynek odbył obiecująco zapowiadający się zawodnik rodem z Nowego Sącza, Robert Ruchała. Rywalem zawodnika klubu Grappling Kraków był Dawid Kareta z Cieszyna.

Walka odbyła się w formule MMA i trwała pełne 3 pięciominutowe rundy: – Była to bardzo dynamiczna walka i żadna ze stron nie chciała odpuścić. Batalia toczyła się w każdej płaszczyźnie. Był to dobry pokaz sztuki walki. Wygrałem przez dominację w każdej rundzie i ostatecznie decyzją sędziów moja ręka powędrowała ku górze – komentuje swoje starcie Robert Ruchała.

Jego przeciwnik przed rozpoczęciem starcia mógł pochwalić się zawodowym rekordem 2-0, a w czasach amatorskich zwyciężył 28 z 33 odbytych walk. Sądeczanin zaś przystępował do rywalizacji z zaledwie jednym zwycięstwem w jednej odbytej walce.

Fot. Archiwum Roberta Ruchały

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.