Młodzi sądeczanie gromią rywali

W hali sportowej przy ul. Na Rurach odbył się kolejny turniej ligowy młodzików w siatkówce i kolejny sukces odnieśli sądeczanie.

To był udany turniej dla nowosądeckich młodzików. Pierwszy mecz przeciwko GKPS Gorlice, to była tylko rozgrzewka, choć emocji nie brakowało, przed spotkaniem ze Spartą. Wydawało się, że mecz z krakowianami będzie zacięty i emocjonujący. Stało się jednak inaczej. Od początku sądeczanie przeważali. W pierwszym secie Sparta próbowała walczyć i po kilku akcjach na tablicy widniał wynik 4:4. Na zagrywace stanął Fabian Rokita i po jego zaraniach zrobiło się 11:4 dla SKPS. Dunajec wygrał mecz i cały turniej bez większych problemów oraz bez straty seta.

– Cieszą nie tylko wygrane, ale również styl – mówi trener zespołu SKPS Dunajec Łukasz Mężyk. – To był drugi turniej ligowy i druga wygrana i co ważne bez starty seta. Mam nadzieję, że nasi siatkarze utrzymają tą dobrą dyspozycję.