Mistrzyni świata w MMA zawita do Nowego Sącza

Lila Kazak, najbardziej utytułowana białoruska zawodowa bokserka i zawodniczka MMA w przyszłym miesiącu zaplanowała zgrupowanie i sparingi w Nowym Sączu. Ma na swoim koncie mistrzostwo świata.

Towarzyszyć jej będzie trener Siergiej Bakibasoy. Oboje reprezentują klub z Brześcia. Od wielu lat uczestniczą w zgrupowaniach i Galach w naszym kraju. Najbliższa na jakiej zaprezentuje się Lila odbędzie się 29 lutego w Szczytnej. To właśnie na jeden z etapów przygotowań do tej gali białoruscy sportowcy wybrali Nowy Sącz i doskonale znaną szkołę Rafała Dudka.

- Do Polski mam ogromny sentyment, moja babcia uczyła mnie polskiego.  W domu, w Brześciu porozumiewamy się po polsku - przyznaje białoruski trener. - Chętnie bierzmy udział w Galach organizowanych w Polsce. Szkoda, że tak się złożyło, że 29 lutego my walczyć będziemy w Polsce, a Rafał Dudek w Mińsku. Z Rafałem poznaliśmy się na zgrupowaniu w Zakopanem. Fajnie, że będziemy mogli wspólnie trenować.

 

Na zdjęciu Lila Kazak i jej trener Siergiey Bakibasov

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.