Mistrzyni olimpijska odwiedzi Nowy Sącz!

Mistrzyni olimpijska odwiedzi Nowy Sącz!

Otylia Swim Tour” to profesjonalne warsztaty nauki pływania dla 120 dzieci. M.in. ta impreza odbędzie się w ramach 20-lecia istnienia Krytej Pływalni oraz 10-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Projekt wspomnianych warsztatów Otylia Jędrzejczak, nasza złota i srebrna medalista olimpijska w stylu motylkowym i dowolnym, stworzyła pięć lat temu. Jest skierowany do dzieci w wieku od 8 do 14 lat oraz do ich rodziców.

Ich uczestnicy nie tylko uczą się pływania, ale mają też inne zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, gdzie trenują pod okiem fachowców od przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuty. Rodzice spotykają się wówczas z psychologiem i dietetykiem.

Warto wiedzieć, że jest to jedyny taki projekt w Polsce. W ciągu trzech lat w ten sposób przeszkolono około 4,5 tysiąca rodziców i 2,5 tysiąca dzieci. W tym roku prócz Nowego Sącza projekt będzie realizowany w pięciu innych miastach.

Warsztaty na sali gimnastycznej i na basenie odbędą się w sobotę 29 września na obiektach MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Przygotowana zostanie tzw. zdrowa strefa. Liczba najmłodszych uczestników jest ograniczona do 120, natomiast dla rodziców nie ma limitu. Otylia Jędrzejczak również ma być obecna.

Więcej na: http://www.otyliaswimtour.pl/

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Otylia Swim Tour

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.