Milik: zderzenie czołowe. Kobieta była reanimowana

Milik: zderzenie czołowe. Kobieta była reanimowana

Wczoraj (5 stycznia) około godziny 18:30, w miejscowości Milik doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych: Forda S-Max i Citroena Saxo.

-Uszkodzone pojazdy znajdowały się na lewym pasie jezdni w kierunku Żegiestowa. Z pojazdów wystąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. W Fordzie podróżowało dwie osoby w tym kobieta w ciąży-relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

5 stycznia ok. godz. 18.30 w Miliku (gm. Muszyna) doszło do wypadku drogowego, podczas którego samochód marki Citroen zderzył się z prawidłowo jadącym fordem.

Kobieta podróżująca w Citroenie Saxo nie wykazywała funkcji życiowych. Na miejsce przybyli jako pierwsi druhowie z OSP Muszyna, którzy dostali się do nieprzytomnej poszkodowanej za pomocą sprzętu hydraulicznego.

-Kierująca citroenem była reanimowana na miejscu, a następnie trafiła do krynickiego szpitala. Do placówki trafiła również pasażerka forda oraz kierowca pojazdu, którzy nie ponieśli poważniejszych obrażeń. Kierowca forda był trzeźwy, natomiast kierującej citroenem, z uwagi na brak możliwości sprawdzenia stanu trzeźwości, pobrano krew do badań- wyjaśnia oficer prasowa KMP w Nowym Sącz asp. dr Iwona Grzebyk- Dulak.

Jak dodają strażacy – ruch pojazdów był wstrzymany w obu kierunkach. Po opuszczeniu terenu działań przez karetki wprowadzono ruch wahadłowy pojazdów na drodze. Na czas działań dochodzeniowych prowadzonych przez Policję na miejscu pozostał zastęp OSP Muszyna. Działania strażaków trwały trzy godziny.

Szanowni Czytelnicy apelujemy o ostrożność na drogach!

Fot: PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.