Mike Parker & Nat Osborn. Nowy Jork w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

Mike Parker & Nat Osborn. Nowy Jork w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

Nowojorczycy Nat Osborn i Mike Parker, których drogi przecinały się już wielokrotnie na przestrzeni lat: począwszy od ulic Budapesztu, po występy w najznamienitszych klubach Nowego Jorku, nie wspominając o największych scenach europejskich festiwali jazzowych, już niedługo skrzyżują się ponownie. Tym razem u nas w Nowym Sączu. A gdzie konkretnie? A w kawiarni „Spóźniony Słowik”. Rezerwujcie czas już dziś, szykuje się niezapomniany wieczór! 

Chociaż najczęściej można uświadczyć ich jako część jazzowego, rockowego i soulowego zespołu Nat Osborn Band, kiedy występują w duecie, wykorzystują sytuację, by zaprezentować się z nieco innej strony. Parker zamienia gitarę basową na kontrabas, a Osborn klawisze na gitarę akustyczną. I choć brzmienie pozostaje jazzowe, elementy folku amerykańskiego, zaczynają dawać o sobie znać.

Jako stały przedstawiciel nowojorskiej sceny muzycznej, Osborn prowadzi dwie grupy: Nat Osborn Band i indie-folkową grupę Hawthorne. Parker natomiast to renomowany basista i kompozytor, ale i lider wielu projektów, w tym Mike Parker’s Trio Theory i Mike Parker Quartet. Jednak czy to razem z Nat Osborn Band, czy też podczas bardziej stonowanych występów w formie duetu, Osborn i Parker zawsze wnoszą na scenę żywą energię i imponującą muzykalność.

 

 

Koncert MIKE PARKER + NAT OSBORN

4.05.2024 | czwartek | 20:00

SPÓŹNIONY SŁOWIK, ul. Długosza 10, Nowy Sącz

Bilety: 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu wydarzenia

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/350443174660872

Foto: Spóźniony Słowik/Nat Osborn Band

Będzie się działo!

Reklama