Miejscowości uzdrowiskowe mogą liczyć na Andrzeja Gut-Mostowego

Krynica oraz Muszyna to miejscowości, które są turystycznymi perełkami Sądecczyzny. Andrzej Gut-Mostowy w swojej kampanii bardzo mocno artykułuje pomysł na rozwój tych uzdrowisk, ale również bardzo w tym temacie liczy się dla niego zdanie lokalnej społeczności.

wsb3

Dlatego właśnie specjalny bus pojawił się w wymienionych miejscowościach, aby porozmawiać z ich mieszkańcami, a także przekazać im gotowe pomysły oraz rozwiązania. Współpracownicy zakopiańskiego przedsiębiorcy nie tylko dyskutowali z napotkanymi osobami, ale też rozdawali specjalnie wydane na ten cel gazety informacyjne.

Co można było w nich znaleźć? Poza programem na najbliższą kadencję Sejmu, także dowiedzieć się o życiorysie Andrzeja Gut-Mostowego oraz jego dokonaniach zawodowych i aktywności społecznej. Chętnych do rozmowy udało się znaleźć sporo, a każdy z nich uzyskał odpowiedź na swoje pytanie.

Turystyka, to bardzo ważny element gospodarki regionu sądeckiego, więc nie może dziwić fakt, że Andrzej Gut-Mostowy postawił go, jako jeden z priorytetów swojej kampanii wyborczej do Sejmu. Wkrótce Andrzej Gut Mostowy ogłosi swój pakiet działań na rzecz regionu, ich znacząca część odnosić się będzie właśnie do rozwoju turystyki.

Materiał promocyjny.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.