Piosenka sądeczanina Michała Ziomka w złotej dziesiątce!

Jeszcze niedawno utwór  "Jeden błąd" nagrany przez sądeckiego muzyka Michała Ziomka we współpracy z raperem Arkadio znajdował się w poczekalni listy przebojów "Złota 10 Radia Warszawa". I jest niespodzianka! Piosenka "wskoczyła" na trzecie miejsce!

wsb3

Zobacz TUTAJ.

- "Jeden błąd" z poczekalni wylądował od razu na trzecim miejscu "złotej dziesiątki". Dziękuję Wam za wsparcie  i bezczelnie i nieskromnie proszę o więcej! Niech nuta się niesie! - cieszy się Michał, którego płyta ukaże się jesienią. 

- Wydaje mi się, że to, co piszę, nie jest łatwe w pierwszym odsłuchu, ale zmuszające do posłuchania jeszcze raz. Teksty są mocno osadzone w moim życiu, bardzo osobiste. Nie boję się nazwać tego manifestem mojego życia, mojego - nazwijmy to - poprzedniego, kiedy byłem zdrową osobą i tego, które „przeżywam” teraz - mówił w wywiadzie dla DTS Michał Ziomek.

Cały wywiad z Michałem dostępny jest pod linkiem: Sądeczanin niezłomny: Michał Ziomek - trzeba umieć przekuć błąd w rzut za trzy...

Piosenki pt. "Jeden błąd" można posłuchać TUTAJ.

 

Fot. Joanna Kaczor - Zdjęcie z sesji do płyty Michała Ziomka, która ukaże się we wrześniu.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.