Michał Szczygieł nagrał teledysk, występuje też z Andrzejem Piasecznym

Pewnie zastanawiacie się, jak sobie radzi 18 - letni Michał Szczygieł z Nowej Wsi po zakończeniu przygody w programie The Voice of Poland, w którego 8. edycji zajął trzecie miejsce? Mamy odpowiedź na to pytanie.

wsb3

W ubiegłą sobotę Michał wystąpił wraz ze swoim trenerem muzycznym - Andrzejem Piasecznym na koncercie w Pijalni Głównej w Krynicy - Zdroju. Nagrał także teledysk, którego premiera już za kilka dni.

Teraz możemy zobaczyć krótką zapowiedź klipu z singlem ,,Nic tu po mnie". Piosenkę tę napisał podczas udziału w The Voice of Poland pod okiem ekspertów.

Michał Szczygieł - Zapowiedź "Nic Tu Po Mnie"

Odliczamy dni do premiery teledysku Michał Szczygieł! Zanim jednak nastąpi mamy dla Was kolejny teaser!

Posted by Universal Music Polska on 23. februar 2018

Przypomnijmy:
18 - latek pochodzi z Nowej Wsi koło Krynicy - Zdroju i na co dzień jest uczniem II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. W tym roku będzie zdawał maturę. Udaje mu się godzić naukę z rozwijaniem kariery muzycznej.

Udział w programie zapewnił sobie śpiewając na castingu  piosenkę Kamila Bednarka ,,Sailing". Po tym wykonaniu dostał zaproszenie do drużyny Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego. Ostatecznie wybrał tego drugiego.

Fot. Grzegorz Korzec 

 

NISSANLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.