Michał Bołoz sparuje z Wachem!

Michał Bołoz sparuje z Wachem!

Michał Bołoz, pięściarz z Nowego Sącza jest sparingpartnerem Mariusza Wacha. „Nasz” sportowiec już w marcu pomagał Wachowi w przygotowaniach do walki z Agitem Kabaylelem. Tamtą walkę zaplanowaną w Magdeburgu storpedowała jednak pandemia koronowirusa.

Teraz nic nie powinno przeszkodzić i 12 czerwca Mariusz Wach w Pałacu w Konarach zmierzy się z Kevinem Johnsonem. To starcie ma być rozgrzewką dla 40-letniego Polaka, który zamierza zdobyć  mistrzostwo świata.

Wiem, że dla wielu będzie to śmieszne, ale dla mnie nie. Chcę jeszcze powalczyć o mistrzostwo świata i zdobyć mistrzowski pas. Z taką myślą się budzę, trenuję, śpię i jem w sali treningowej… Nie chciałbym po zakończeniu kariery, gdy zagasną jupitery, mieć do siebie żal, że nie zrobiłem wszystkiego, żeby osiągnąć ten cel – powiedział Mariusz Wach w rozmowie z „Super Expressem”.

Marcin Bołoz poinformował nas z kolei, że z Wachem trenuje dwa tygodnie. Zajęcia odbywają się w Dzierżoniowie. Włączenie Bołoza do grupy sparingpartnerów Wacha to docenienie umiejętności naszego pięściarza.

Share on twitter
Share on facebook