Michał, Beata, Mateusz, Dorota – oni już wsparli naszą eSkarbonkę WOŚP i dostali podziękowania od Owsiaka. Dołącz do zbiórki

Michał, Beata, Mateusz, Dorota – oni już wsparli naszą eSkarbonkę WOŚP i dostali podziękowania od Owsiaka. Dołącz do zbiórki

Z każdym dniem powoli rośnie kwota w naszej eSkarbonce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane przez fundację środki pozwolą na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy. Wesprzyj zbiórkę choć złotówką, zróbmy wspólnie dużo dobra. Finał akcji już 31 stycznia.

W tym roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez specjalną eSkarbonkę, napędzaną przez Mastercard. Wszystkie pieniądze wpłacane do wirtualnej puszki Dobrego Tygodnika Sądeckiego trafiają prosto do fundacji WOŚP.

Dziękujemy za wszystkie dokonane już wpłaty. Cieszymy się, że mamy tak hojnych Czytelników. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy może sobie pozwolić na tak duże datki. Pamiętajcie, że pomożecie nawet, kiedy wpłacicie tylko 1, 2, czy 5 zł.

Wpłać i Ty. Link do naszej eSkarbonki TUTAJ.

Na każdego, kto dorzuci się do wirtualnej puszki i i wpisze przy dokonywaniu wpłaty swoje imię, czeka niespodzianka – osobiste podziękowanie w formie nagrania od Jurka Owsiaka, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jeśli natomiast nie jesteś w stanie wesprzeć Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy finansowo, opowiedz o akcji swoim znajomym, udostępnij link do naszego posta. Grajmy razem!

grafika: WOŚP

Share on twitter
Share on facebook