Miał wrócić do Cracovii, zostanie w Sandecji? „To jest najważniejsze”

Miał wrócić do Cracovii, zostanie w Sandecji? „To jest najważniejsze”

Radosław Kanach, bo o nim mowa wcale nie musi już teraz odchodzić z Nowego Sącza, co jeszcze całkiem niedawno było właściwie przesądzone.

20-letni pomocnik, młodzieżowy reprezentant Polski w minionym sezonie był wypożyczony z Cracovii do Sandecji na rok. 30 czerwca dobiegło końca porozumienie między obydwoma klubami i Kanach miał z powrotem stawić się przy Kałuży.

Czytaj również: NAPASTNIK SANDECJI DAŁ WYGRANĄ Z WISŁĄ: „STARAM SIĘ GRAĆ JAK NAJLEPIEJ”

Zawodnik, który w kampanii 2018/2019 był pewnym punktem nowosądeckiego klubu (18 meczów w lidze, 10 w pierwszym składzie) ma jednak pozostać w mieście nad Dunajcem na kolejne wypożyczenie.

Dobrze czuję się w Sandecji. Przebywam tutaj na wypożyczeniu, ale co najważniejsze, mogę liczyć na regularną grę, a o to przecież chodzi będąc w takiej sytuacji, jak moja – przyznaje sam zainteresowany.

Piłkarz nieco żałuje jednak, że nie będzie mógł posmakować – nawet kilku minut gry – z Cracovią w kalifikacjach do Ligi Europy.

Czytaj również: SANDECJA POKONUJE WISŁĘ KRAKÓW W SPARINGU [ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU]

Po cichu na to liczyłem, ale nie będę też załamywać rąk. W tym tygodniu sprawa mojego pozostania w Sandecji ma się ostatecznie rozstrzygnąć. Jestem gotowy do tego, by nadal rywalizować w pierwszej lidze i zdobywać cenne doświadczenie – dodaje Kanach.

Póki co pomocnik wystąpił we wczorajszym sparingu Sandecji z Wisłą Kraków w Myślenicach (1:0) przebywając na boisku przez pierwsze 45 minut.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.