Lionel Messi ze swoimi rocznymi zarobkami mieściłby się w dziesiątce największych sądeckich firm…

Messi

18 listopada ukaże się najbardziej oczekiwane każdego roku wydanie DTS. „Lista 100 firm napędzających sądecką gospodarkę” co roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Czytelników. Tym razem czeka nas jubileuszowa, dziesiąta edycja zestawienia.

Na dziesięć dni przez publikacją listy wiemy już, że towarzyszące biznesowemu zestawieniu wydanie gazety będzie wyjątkowe. Wszyscy lubimy czytać o wielkich pieniądzach oraz słuchać historii, jak je skutecznie zarobić. Nie inaczej będzie w jubileuszowym wydaniu Listy 100. Szczegółów oczywiście ujawnić jeszcze nie możemy, ale już możemy zapowiedzieć, że głównej liście towarzyszyć będą okazjonalne zestawienia. Specjalnie dla Czytelników DTS przygotowaliśmy dwa zestawienia historyczne: „Listę 100 firm napędzających sądecką gospodarkę sto lat temu”. To niewiarygodne, ale na przełomie XIX i XX na Sądecczyźnie… No dobrze, nie uprzedzajmy wypadków. Albo czy widzieliście listę największych sądeckich przedsiębiorstw realnego socjalizmu? Niektórym łza się w oku zakręci przy lekturze tego unikatowego zestawienia. Trochę będzie ono przypominało spacer po skansenie sądeckiej gospodarki, ale czego się nie robi aby bawić i wzruszać naszych Czytelników. To będzie lektura tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

A czy wiecie ile zarabia Leo Messi, jeden z najsłynniejszych ludzi grających w piłkę nożną? Jeśli nie wiecie, to 18 listopada się dowiecie. Ba, pan Lionel Messi ze swoimi rocznymi zarobkami mieściłby się w dziesiątce największych sądeckich firm! Nie musiał w tym celu budować fabryki, ani niczego produkować. Sam jest produktem idealnym, a ze swojej pensji mógłby pokryć sporą część rocznych wydatków Nowego Sącza i chyba specjalnie nie poczułby, że coś mu ubyło z portfela. Wystarczy, że Messi zamieszkałby w Nowym Sączu.

18 listopada doroczne biznesowe wydanie DTS. My też nie możemy się go już doczekać!

Messi
Lionel Messi
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.