Medale sportowe – dlaczego warto postawić na ofertę producenta?

Medale sportowe – dlaczego warto postawić na ofertę producenta?

Medale

Zwycięzcy zawodów o charakterze sportowym najczęściej jako nagrodę otrzymują medale. Organizatorzy imprezy mogą zdecydować się na krążki pochodzące z produkcji masowej bądź bezpośrednio od producenta. Czym różnią się jedne od drugich i dlaczego medale od producenta będą lepszym wyborem?

Medale z produkcji masowej – czym się charakteryzują?

Medale sportowe, pochodzące z produkcji masowej, można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Najczęściej są one wykonane ze słabej jakości materiałów, przez co są bardzo nietrwałe i nieodporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ponadto, medale z produkcji masowej nie zawierają elementu personalizacji, który jest tak istotny dla każdego zwycięzcy. W efekcie po latach trudno jest im przyporządkować dany medal do konkretnych zawodów, na których został zdobyty, zwłaszcza jeśli sportowcy mają na koncie wiele sukcesów. Krążki produkowane na szeroką skalę wyglądają niemalże identycznie, nie przynoszą też prestiżu organizatorom zawodów. Ci bowiem wybierają stosunkowo tanie rozwiązanie, jednak to wręczenie medali wykonanych na zamówienie będzie wyrazem szacunku dla zwycięzców zawodowych.

Medale na zamówienie – czym się różnią od krążków produkowanych masowo?

Medale sportowe na zamówienie cechuje element personalizacji, bowiem krążki można zaprojektować we własnym zakresie, zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Oznacza to, że można na nich umieścić różnego typu informacje, dotyczące na przykład organizatora zawodów, miejsca, w którym się odbywają czy samego charakteru imprezy. Dla zwycięzców są to bardzo cenne wiadomości, które pozwalają pamiętać o konkretnym sukcesie nawet wiele lat po jego odniesieniu. Medale na zamówienie wykonane są z najwyższej jakości kruszców, przez co charakteryzuje je niezwykła trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu nawet po wielu latach wyglądają doskonale, a konserwowanie ich nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Krążki na zamówienie wykonuje się zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej, zatem możemy być pewni, że będą one prezentować się perfekcyjnie.

Dlaczego warto wybrać medale na zamówienie?

Medale na zamówienie charakteryzują się o wiele wyższą jakością, niż krążki pochodzące z produkcji masowej. Ponadto, wyglądają o wiele bardziej reprezentatywnie, stanowiąc wyraz szacunku dla zwycięzców i podnosząc prestiż organizatorów zawodów sportowych. Warto mieć na uwadze, że medale przeznaczone na najważniejsze imprezy sportowe, takie jak chociażby olimpiady, zawsze wykonywane są na zamówienie. Dzięki temu stanowią piękną pamiątkę na długie lata, nie tracą na wartości i zawsze przypominają zwycięzcom o ich mniejszych i większych sukcesach. Choć krążki z produkcji masowej są nieco tańsze, nie wyglądają efektownie i nie stanowią pamiątki na całe życie. To właśnie medale na zamówienie, ze względu na swoje cechy charakterystyczne, cieszą się największą popularnością zarówno wśród zawodników, jak i organizatorów zawodów.

Sprawdź ofertę polskiego producenta medali sportowych firmę MCC Medale.

Artykuł partnera

 

Przeczytaj również: Tysiąc osób na trybunach, czyli Sandecji wyścig z czasem

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.