Medale Mistrzostw Polski w kickboxingu sądeckiej młodzieży

We Włoszakowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu – kadetów w wersji kick light, juniorów w wersji light contact. Bardzo dobrze spisali się sądeccy zawodnicy, którzy wrócili z tytułami MP.

– Na zawody zabraliśmy z UKS Evan Nowy Sącz siódemkę zawodniczek i zawodników – opowiada trener Krzysztof Bulanda. – Mimo dość skromnego skład możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami i to bez wsparcia Urzędu Miasta. Przywieźliśmy do Nowego Sącza medale wszystkich kolorów. Teraz chwila odpoczynku, ale w najbliższym czasie zawody bokserskie, w tym walki kwalifikacyjne do kadry Polski.

W kategorii juniorek tytuł Mistrzyni Polski (50 kg) złoty medal zdobyła Gabriela Migda (cztery wygrane walki), a siódma była Emilia Dadaś.
Wśród kadetów Mistrzynią Polski w kat. 42 kg została Marlena Stefańska (3 wygrane walki), a tytuł Mistrza Polski w kat. 28 kg wywalczył Jakub Stefański kat. 28 kg. Po srebrny krążek i tytuł wicemistrza sięgnął Mikołaj Majchrowski kat. 47 kg (trzy walki), a brązowy krążek trafił do Anny Baran kat. 55 kg (trzy walki).
– Oczywiście by trenować i brać udział w zawodach musimy liczyć na naszych mecenasów sportu dzięki, którym możemy realizować swoje sportowe pasje – dodał Krzysztof Bulanda. – Dziękujemy wszystkim, a wsparli nas: Muszynianka, Giełda Rolno-Spożywcza Mirosław Dominik, SP Piwniczanka, Grand oraz firma Regnis.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.