Medal od Wielkiej Orkiestry dla sądeckiego Ekonoma

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu został uhonorowany pamiątkowym medalem i certyfikatem z okazji 25 – lecia istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To podziękowanie dla uczniów popularnego „Ekonoma”, którzy od lat wspierają akcję Jerzego Owsiaka.

„Za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów” – pisze Jerzy Owsiak w podziękowaniach dla sztabu z Ekonoma. – „Nasze styczniowe granie wspiera polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów i seniorów. Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy drodzy przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca Świata i jeden dzień dłużej!”


W akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy angażujemy się już od 13 lat – mówi Grzegorz Słowik, nauczyciel i opiekun szkolnego sztabu Orkiestry w sądeckim „Ekonomie”. – Co roku organizujemy pięcioosobowy sztab i zbieramy fundusze. Odzew ze strony naszych uczniów jest bardzo duży, są lata kiedy mamy nawet kilka tysięcy datków.

Od początku szefem Sztabu jest nauczyciel Grzegorz Słowik. W tym roku wspierali go uczniowie: Karolina Rak, Klaudia Szczecina, Kinga Jasińska i Patrycja Citak.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie jedyne charytatywne przedsięwzięcie, w które angażują się młodzi „ekonomiści. Szkolne Koło Wolontariatu współpracuję także ze stowarzyszeniem Sursum Corda oraz fundacją Będzie Dobrze.

fot. organizatorzy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.