Medal od Wielkiej Orkiestry dla sądeckiego Ekonoma

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu został uhonorowany pamiątkowym medalem i certyfikatem z okazji 25 – lecia istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To podziękowanie dla uczniów popularnego „Ekonoma”, którzy od lat wspierają akcję Jerzego Owsiaka.

wsb3

"Za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów" - pisze Jerzy Owsiak w podziękowaniach dla sztabu z Ekonoma. - "Nasze styczniowe granie wspiera polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów i seniorów. Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy drodzy przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca Świata i jeden dzień dłużej!"


-
W akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy angażujemy się już od 13 lat – mówi Grzegorz Słowik, nauczyciel i opiekun szkolnego sztabu Orkiestry w sądeckim „Ekonomie”. – Co roku organizujemy pięcioosobowy sztab i zbieramy fundusze. Odzew ze strony naszych uczniów jest bardzo duży, są lata kiedy mamy nawet kilka tysięcy datków.

Od początku szefem Sztabu jest nauczyciel Grzegorz Słowik. W tym roku wspierali go uczniowie: Karolina Rak, Klaudia Szczecina, Kinga Jasińska i Patrycja Citak.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie jedyne charytatywne przedsięwzięcie, w które angażują się młodzi „ekonomiści. Szkolne Koło Wolontariatu współpracuję także ze stowarzyszeniem Sursum Corda oraz fundacją Będzie Dobrze.

fot. organizatorzy

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.