Mateusz Ziółko wystąpi w Świniarsku! Będzie gwiazdą konkursu talentów

W pierwszej połowie października w Szkole Podstawowej w Świniarsku odbędzie się VI konkurs „GRAMmy na tak!” Udział w nim wezmą utalentowane wokalnie i instrumentalnie dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich. Uczestników i widzów czeka jednak muzyczna niespodzianka: gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko!

-Poprzez organizację konkursu pragniemy szerzyć zainteresowania różnymi gatunkami muzyki, aktywizować młodych ludzi, promować talenty, jednocześnie motywując młodych artystów do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności. Aranżacja konkursu w takiej formie pozwoli również łamać bariery sceniczne i  prezentować utwory autorskie – tłumaczą organizatorzy.

Pierwsze występy zaplanowano na 12 października.

Następnego dnia najlepsi uczestnicy wezmą udział w koncercie finałowym. Oprócz możliwości pokazania swojego talentu szerszej publiczności, będą mieli szansę poznać jedną z gwiazd polskiej sceny muzycznej, Mateusza Ziółko.

Zwycięzca The Voice of Poland pojawi się również na scenie, gdzie ze swoim zespołem zagra kilka utworów.

Patronem medialnym dwudniowej imprezy jest Dobry Tygodnik Sądecki.

 Fot. Materiały promocyjne organizatorów konkursu GRAMmy na tak!

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.