MASZKOWICE: groza na drodze

MASZKOWICE: groza na drodze

W Maszkowicach doszło do serii wypadków, która rozpoczęła się zderzenia dwóch samochodów osobowych i auta dostawczego.

BMW jadące od strony Łącka w kierunku Nowego Sącza najechało na tył skręcającego w lewo Fiata Seicento. W wyniku silnego uderzenia fiat został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu i uderzył bocznie w Mercedesa Sprintera. Fiatem Seicento podróżował tylko kierowca, który wypadł przez okno auta. Gdy strażacy dotarli na miejsce wypadku, leżał nieprzytomny na jezdni obok pojazdu. W BMW  podróżowały cztery osoby w tym dwójka dzieci. Jedno z dzieci wymagało pomocy medycznej. Samochodem dostawczym jechał tylko kierowca, który wyszedł z wypadku bez uszczerbku na zdrowiu.

Droga z Łącka do Nowego Sącza była całkowicie nieprzejezdna, więc na trasie utworzył się korek.

Około 300 metrów od miejsca, w którym zdarzył się pierwszy wypadek, autobus turystyczny przewożący około 20 dzieci podczas manewru zawracania zjechał tylnymi kołami do rowu i zawiesił się na ramie konstrukcyjnej. Dzieci opuściły pojazd, a strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych, poduszek pneumatycznych oraz klinów i podkładów drewnianych uwalniali autokar z pułapki.

Kilka kilometrów dalej osobowe Audi uderzyło w BMW zaś na BMW najechał samochód ciężarowy – cysterna z mlekiem.  Poszkodowany został kierowca BMW.

fot PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.