Masz dom, a w nim coś z firmy Wiśniowski? Zrób zdjęcie! Do wygrania vouchery do Heron Live Hotel*****!

Firma Wiśniowski – producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń – organizuje konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Zwycięzcy będą mieli okazję spędzić wypocząć nad Jeziorem Rożnowskim w Heron Live Hotel*****. Jest to wyjątkowe miejsce, położone w zaciszu lasu, z dala od zgiełku miasta. Otaczająca przyroda oraz błękit wody pozwalają nieco zwolnić tempo, zregenerować siły i odpocząć.

– Nasze produkty są obecne na rynku od ponad 30 lat. Chcemy zobaczyć, jak przez ten czas bramy, okna, drzwi i ogrodzenia naszej marki stawały się częścią milionów domów w Polsce. Przygotowaliśmy konkurs, w którym można nie tylko pochwalić się swoim domem, ale również wygrać wspaniałe nagrody – komentuje Agnieszka Mazur Dyrektor Zarządzająca Marketingiem Globalnym firmy Wiśniowski.

Jak wziąć udział w konkursie? Zdjęcia wystarczy przesłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.wisniowski.pl/konkurs

Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone voucherami.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 25 listopada 2021 roku.

 

zdcjęcia: wisniowski.pl & https://heron-hotel.com/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.