Marszałek Witold Kozłowski politycznie wraca na Podhale

Marszałek Witold Kozłowski politycznie wraca na Podhale

Trąba powietrzna Sądecczyzna, Librantowa, Koniuszowa, marszałek Witold Kozłowski

Pochodzi z Podhala, w młodości pracował jako nauczyciel w podstawówkach w Ochotnicy Górnej i w Tylmanowej, ale jego kariera samorządowa rozpędziła się na Sądecczyźnie. Tutaj też zamieszkał. Niegdyś sekretarz powiatu nowosądeckiego, dziś – Marszałek Małopolski Witold Kozłowski, politycznie wraca w rodzinne strony – na Podhale.

Ogłosił, że w nadchodzących wyborach samorządowych będzie ubiegał się o mandat radnego województwa. Nadal z listy PiS jednak już nie nowosądeckiej.

„Dobiega końca ponad 5-letnia kadencja samorządu województwa. Wspólnie pokonaliśmy wiele trudności i niejednokrotnie udowodniliśmy jaką siłę ma Małopolska!  Dziękując za współpracę, pragnę poinformować, że ponownie będę ubiegać się o zaszczytny mandat radnego województwa. To zaszczyt i obowiązek wobec wszystkich mieszkańców Małopolski. 7 kwietnia proszę o Państwa głos” – zaapelował w mediach społecznościowych.

Głos na Marszałka Kozłowskiego będą mogli oddać mieszkańcy jego rodzinnych stron.  Partia ulokowała go na czwartym miejscu listy.

 

Szanowni Państwo! Drodzy Małopolanie!
Dobiega końca ponad 5-letnia kadencja samorządu województwa. Wspólnie pokonaliśmy wiele trudności i niejednokrotnie udowodniliśmy jaką siłę ma Małopolska! 🤝 Dziękując za współpracę pragnę poinformować, że ponownie będę ubiegać się o zaszczytny mandat radnego województwa. To zaszczyt i obowiązek wobec wszystkich mieszkańców Małopolski.
7 kwietnia proszę o Państwa głos! ✌️🇵🇱
Witold Kozłowski (ur. 27 czerwca 1958 w Krościenku nad Dunajcem) – polski nauczyciel, urzędnik samorządowy i polityk, w latach 2005–2006 Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego. W latach 1999–2018 Sekretarz Powiatu Nowosądeckiego.W 2018 Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Obecnie Marszałek Województwa Małopolskiego, członek Europejskiego Komitetu Regionów UE, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Europejskich 2023 oraz członek powołanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Rady do spraw Samorządu Terytorialnego w ramach Narodowej Rady Rozwoju.

Reklama