Marka Wiśniowski nagrodzona za innowacyjne produkty

Firma Wiśniowski została nagrodzona Złotymi Medalami Targów Poznańskich za innowacyjne produkty najwyższej jakości: system inteligentnego sterowania domem, bramę oraz drzwi. 

wsb3

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to prestiżowe wyróżnienia, które otrzymują produkty wyróżniające się innowacyjnością i wysoką jakością. W tym roku eksperci nagrodzili trzy produkty marki Wiśniowski:

  • system inteligentnego sterowania domem smartCONNECTED
  • bramę UniPro RenoSystem
  • drzwi CREO

System inteligentnego sterowania dostępem do domu smartCONNECTED pozwala na sterowanie bramami przy pomocy smartfona z każdego miejsca na świecie. Można więc na stałe zapomnieć o kluczach.

Segmentowa brama garażowa UniPro RenoSystem stworzona została na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji. Rozwiązanie zaproponowane przez markę Wiśniowski wychodzi na przeciw problemom z brakiem przestrzeni montażowej wokół otworu garażowego. Dzięki specjalnemu systemowi łączników, a także konstrukcji ościeżnicy, pozwala na montaż bramy segmentowej w otworze bez względu na warunki zabudowy, pełniąc funkcje zastępcze dla brakujących elementów ściany.

Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO to  idealne rozwiązanie dla tych, dla którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu.

Szczególną uwagę przykładamy też do designu, bo każdy z nas lubi mieszkać w przyjemnym dla oka otoczeniu. Tak powstają produkty innowacyjne technologiczne i wyróżniające się wysublimowaną estetyką, które doceniają nie tylko nasi klienci, ale też grono ekspertów branżowych. Cieszymy się, że po raz kolejny doceniono nas złotymi medalami i obiecujemy nie zwolnić tempa – obiecuje Katarzyna Świderska – dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Uroczysta gala wręczenia medali podczas której uhonorowane zostaną opisane wyżej produkty, odbędzie się 30 stycznia 2018 r. Gratulujemy !

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.