Marcinkowice: zderzenie dwóch samochodów

W poniedziałek (23 grudnia) w Marcinkowicach (gmina Chełmiec) na drodze prowadzącej do Klęczan zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Jedna z osób kierujących została poszkodowana.

WSB2020

O godzinie 15:46 zadysponowano na miejsce zdarzenia zastępy z JRG nr 1 oraz OSP Klęczany. Interweniowała także policja i ratownicy medyczni z zespołu transportowego z Limanowej.

Jak się okazało, samochód marki Renault najechał na tył samochodu Citroen.

Kierujący citroenem został poszkodowany i znajdował się w pojeździe, natomiast trzy osoby podróżujące drugim z aut nie uskarżały się na żadne dolegliwości.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, pomogli w transporcie poszkodowanego do karetki, a także odłączyli akumulatory w obu pojazdach. Druhowie z OSP Klęczany kierowali wahadłowo ruchem. Działania strażaków trwały prawie dwie godziny.

- Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez policję samochód Renault został zabrany przez lawetę pomocy drogowej. Citroen został zepchnięty na pobocze - informują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.