MARATON IGRZYSK ŚMIERCI w Kinie HELIOS! Chętni? Mamy bilety!

MARATON IGRZYSK ŚMIERCI w Kinie HELIOS! Chętni? Mamy bilety!

Kino Helios w Nowym Sączu zaprasza na ekscytującą filmową noc z ekranizacjami bestsellerowej serii powieści Suzanne Collins – IGRZYSKA ŚMIERCI.

Po sukcesie wydawniczym, seria IGRZYSKA ŚMIERCI stała się również jednym z największych kinowych hitów. Przypomnimy ją w całości na tydzień przed premierą filmu „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, który będzie nowym początkiem tej sagi. Zagramy wszystkie cztery części, będą to kolejno IGRZYSKA ŚMIERCI, IGRZYSKA ŚMIERCI W PIERŚCIENIU OGNIA i dalej po krótkiej przerwie, dwie części IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS!

Na ekranach gwiazdorska obsada, zapierające dech w piersiach efekty specjalne i co najważniejsze ogromne emocje, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Jesteście gotowi na taką przygodę?

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

MARATON IGRZYSK ŚMIERCI

START: 10.11.2023, godz. 22.00 do rana

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim dokończ zdanie: „Moje igrzyska śmierci to…” (używając maksymalnie 10 wyrazów).

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (tj. 9 listopada) do godz. 18.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama