Mapa dla rowerzystów

Trudno wyobrazić sobie lepszy moment w roku do sięgnięcia po Sądecką Mapę Rowerową. Od trzech lat DTS wspólnie z Sądeckim Towarzystwem Cyklistów przygotowują dla kolarzy-amatorów opisy najatrakcyjniejszych tras rowerowych w regionie.

wsb3

Mówiąc ściślej autorami proponowanych przez nas tras są Czytelnicy. To oni podczas dwóch dotychczasowych edycji SMR nadesłali kilkadziesiąt propozycji tras rowerowych po bliższej i dalszej okolicy. Przy tworzeniu mapy przyświecała nam jedna główna idea: podziel się z innymi wiedzą o atrakcyjnych miejscach, które warto odwiedzić rowerem. Wiemy, że na Sądecczyźnie jest takich tras mnóstwo, a wiele odcinków prowadzi drogami, dróżkami i ścieżkami nieco na uboczu głównych szlaków turystycznych. Najwięksi pasjonaci rowerów w regionie twierdzą, że można tu jeździć przez całe życie i nigdy się nie znudzić, bo ciągle odkrywamy nowe miejsca, którędy warto pojechać. A jeśli sami nie odkrywamy, to odkrywają je za nas inni i nadsyłają do publikacji w Sądeckiej Mapie Rowerowej.

Jeśli szukasz rowerowych inspiracji nie tylko na najbliższe wolne dni zaglądnij tutaj.

I na koniec niespodzianka. Już wiemy, że powstanie trzecia edycja Sądeckiej Mapy Rowerowej, więc zgromadzony dotychczas przez nas zasób sądeckich tras znacząco się wzbogaci. Niebawem napiszemy o tym więcej, a nowych informacji o trzeciej edycji SMR szukajcie w „Dobrym Tygodniu Sądeckim” oraz na dts24.pl.
Na pewno jednak odkrywając w długi majowy weekend ciekawe trasy zapisujcie ich przebieg i sporządzajcie dokumentacje fotograficzną. Pamięć jest ulotna, a te materiały niebawem będą nam bardzo wszystkim przydatne.

Partnerami akcji są: Województwo Małopolskie, Sądeckie Towarzystwo Cyklistów oraz „Dobry Tygodnik Sądecki”.

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]