Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans ze szminką. „Druga połowa” z plejadą gwiazd w Sokole!

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans ze szminką. „Druga połowa” z plejadą gwiazd w Sokole!

„Druga połowa” to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą („Listy do M. 4″), Maciejem Musiałem („Dzień dobry, kocham Cię!”), Marianną Zydek („Kamerdyner”) i Jackiem Knapem („Miłość jest wszystkim”) w rolach głównych.

W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki.

W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski („Mayday”), Leszek Lichota („Wataha”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”), Ilona Ostrowska („Narzeczony na niby”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Rafał Rutkowski („Planeta Singli”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”). W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi  Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie – w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.

Dla naszych Czytelniczek mamy w prezencie od gospodarzy Kina Sokół jedno podwójne zaproszenie na seans z cyklu „KINO ZE SZMINKĄ„. Aby zapewnić sobie szansę na upominek napisz w komentarzu pod postem zapowiadającym seans na FB „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”

odpowiedź na pytanie:

czy Twoim zdaniem jakikolwiek sens ma swatanie? 😉

Szczęśliwą Panią, która jutro (2 czerwca) pójdzie do kina za darmo wybierzemy dziś do godziny 16 🙂