Małopolski Uniwersytet Seniora ogłasza zapisy!

Trwają zapisy na Małopolski Uniwersytet Seniora 2017 w Nowym Sączu. Jest to inicjatywa realizowana przez Instytut Wschodnich Inicjatyw i Fundację Rozwoju Polski przy współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Spotkania w ramach uniwersytetu będą bezpłatne. 

– Słuchacze zostaną uczuleni na zagrożenia współczesnego świata, zostaną przeszkoleni m.in. z zakresu finansów, przedsiębiorczego zarządzania budżetem domowym, praktycznych podstaw prawa, czy elementów medycyny i zdrowego trybu życia. Nie zabraknie również tematów poświęconych historii, kulturze czy związanych z dziedzictwem św. Jana Pawła II – mówi Bartłomiej Orzeł, prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Polski.

– Uniwersytet to doskonała okazja nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy praktycznej ale również do aktywnego wypoczynku i ciekawego spędzenia wolnego czasu. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerami 792-951-234 lub 603-513-995, bądź drogą elektroniczną na adres (email: [email protected]  podając imię i nazwisko, adres i numer telefonu.

Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu (Rynek 14). Zapisy trwają do soboty 22 lipca.

Fot. Ilustracyjne – Tatiana Biela. 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.