Majka Jeżowska w tęczowych barwach na Pol’and’Rock Festival [film]

Majka Jeżowska w tęczowych barwach na Pol’and’Rock Festival [film]

Majka Jeżowska, wokalistka rodem z Sądecczyzny wystąpiła na Pol’and’rock Festival, czyli nowej odsłonie Przystanku Woodstock. Choć wydawać się mogło, że jej repertuar nie pasuje do charakteru kultowej imprezy rockowej, jednak pod sceną w trakcie koncertu pojawiły się tłumy. Niezliczone głosy śpiewały wraz z artystką takie hity jak ,,A ja wolę moją mamę”, czy ,,Wszystkie dzieci nasze są”.

,,Niektóre piosenki waszego dzieciństwa zabrzmią baaaardzo rockowo, mamy też muzyczne niespodzianki! Będzie duuuużo pozytywnej energii, bo przecież „Wszystkie dzieci nasze są”. Przesłanie koncertu jest proste i oczywiste: love & peace & freedom!” – pisała Majka Jeżowska na swoim profilu na Instagramie dzień przed występem w Kostrzynie nad Odrą.

Sądeczanka dała koncert na „małej scenie” w sobotę, czyli w trzecim dniu festiwalu. Ubrana w tęczowe barwy i duże przeciwsłoneczne okulary poderwała ocean ludzi do wspólnej zabawy.

,,3 sierpnia już zawsze będzie magiczną datą w moim życiu! Dla takich chwil warto żyć i pracować. Totalny kosmos, morze miłości… 100 tys. „moich” duuuużych dzieci śpiewało każdą piosenkę! Było pogo, noszenie na rękach, tęczowe flagi, wall of death, a raczej wall of love! Dziękuję wszystkim, którzy byli wczoraj ze mną ciałem i duchem! Szczęście i zmęczenie, satysfakcja i wdzięczność!” – pisała później piosenkarka.

Przystanek Woodstock, kojarzony z ciężką, rockową muzyką od ubiegłego roku funkcjonuje jako Pol’and’rock Festival. Wydarzenie jest darmowe dla uczestników i co roku ściągają na nie nieprzebrane tłumy. Ogromny sukces Majki Jeżowskiej był dla wielu sporym zaskoczeniem, zwłaszcza, gdy okazało się, że zgromadzona pod sceną publiczność w różnym wieku doskonale zna słowa piosenek sądeczanki.

Majka Jeżowska, a właściwie Maria Zofia Jeżowska to piosenkarka, kompozytorka i reżyserka. Urodziła się 25 maja 1960 roku w Nowym Sączu. Jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej. Ukończyła studia na Wydziale Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach. Ma na swoim koncie liczne nagrody, zdobyte na konkursach i przeglądach muzycznych. Choć tworzy w nurcie muzyki pop, największą sławę przyniosły jej piosenki skierowane do dzieci. Inspiracją do ich tworzenia stała się chęć nagrania piosenki dla syna. Dla rozróżnienia tego typu swojej twórczości zaczęła używać zdrobniałej formy swojego imienia, czyli Majka.

fot. Instagram Majki Jeżowskiej

film. musizmjuzik – YouTube

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama