Magia umysłu Adriana Marasia oczarowała Sądeczan

W miniony piątek w Centrum Informacja Turystycznej odbyła się wystawa fotografii autorstwa Adriana Marasia, sądeckiego fotografika, która była podsumowaniem pięciu lat jego pracy artystycznej. Wystawa nosiła tytuł: „Mind is the Magic".

wsb3

Adrian Maraś ma zaledwie 22 lata, a już zdążył osiągnąć liczne sukcesy w dziedzinie fotografii. Jego zdjęcia zostały wyróżnione m.in. przez National Geographic, Kodak Moments czy Canon Polska. Jedna z jego prac stała się również oficjalną tapetą motywu personalizacji systemu Microsoft Windows. Freelancer, zwolennik nurtu minimalistycznego, fotografii reporterskiej oraz twórca i założyciel Sądeckiej Grupy Fotograficznej ma na swoim koncie również kilka wystaw i publikacji.

Wystawa obfitowała w fotografie zwierząt zestawione na zasadzie kontrastu z obrazami współczesnej cywilizacji. Na piątkowym spotkaniu pojawiło się pokaźne grono znajomych i przyjaciół artysty oraz innych miłośników fotografii. Wydarzenie otworzył zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza Wojciech Piech, który podkreślił, że gospodarz wystawy jest artystą niekonwencjonalnym, odkrywczym i wrażliwym.

- Chcę podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie przez te pięć lat, a bez których nie stałbym dziś w tym miejscu. Tych osób jest bardzo dużo. To między innymi pani Gosia, która już po raz drugi gości mnie u siebie. Na ten wernisaż wybrałem prace, które oddziaływują na mnie przede wszystkim wewnętrznie. Umysł jest magią, bo każdy inaczej patrzy na świat, kreuje rzeczywistość, wyobraża sobie pewne idee... - mówił Adrian Maraś.

 

KOMORA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.