PRZYGOTUJ SWOJE CIAŁO NA LATO – RELACJA Z METAMORFOZ!

PRZYGOTUJ SWOJE CIAŁO NA LATO – RELACJA Z METAMORFOZ!

Pierwsze zmagania Uczestniczki programu Metamorfozy mają już za sobą. Jedna z Pań podzieliła się z nami swoimi wrażeniami i opowiedziała nam 0 swoich odczuciach.

„Zrzucenie kilogramów było moim dużym marzeniem. Próbowałam różnych metod ale trudno samemu się zmobilizować. Na początku motywacja jest duża ale po kilku dniach zwykle maleje. Kiedy usłyszałam o programie Metamorfozy postanowiłam wziąć w nim udział i skorzystać z wsparcia dietetyczki, suplementów diety i pozostałych dziewczyn, bo w grupie mobilizacja zawsze jest większa. Bardzo podobają mi się wykłady, na których możemy poznać tajniki procesu odchudzania, tak żeby lepiej zrozumieć jak mądrze do tego podejść. Nie spodziewałam się, że po miesiącu będzie aż taki efekt. Moim największym osiągnięciem jest  5,5cm mniej w obwodzie uda. Łącznie ubyło mi ponad 16cm, a to dopiero 1/3 programu, bo trwa on 3 miesiące. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w programie. Jeśli tak jak ja chcecie zmienić coś w sobie i poczuć się lepiej mogę podpowiedzieć Wam od czego zacząć i podzielić się swoją historią. Znajdziecie mnie na fb- Jolanta Tabor.”

W dalszym ciągu można dokonać zapisu na tę oraz kolejną edycję. Szczegółowe informacje znajdują się na fb, wystarczy wpisać Projekt Metamorfozy, lub kliknąć tutaj.

Fotorelacja:

 

 

 

 

Fot. Dietetikcal

Mat. Partnera

 

 

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.