PRZYGOTUJ SWOJE CIAŁO NA LATO – RELACJA Z METAMORFOZ!

Pierwsze zmagania Uczestniczki programu Metamorfozy mają już za sobą. Jedna z Pań podzieliła się z nami swoimi wrażeniami i opowiedziała nam 0 swoich odczuciach.

wsb3

„Zrzucenie kilogramów było moim dużym marzeniem. Próbowałam różnych metod ale trudno samemu się zmobilizować. Na początku motywacja jest duża ale po kilku dniach zwykle maleje. Kiedy usłyszałam o programie Metamorfozy postanowiłam wziąć w nim udział i skorzystać z wsparcia dietetyczki, suplementów diety i pozostałych dziewczyn, bo w grupie mobilizacja zawsze jest większa. Bardzo podobają mi się wykłady, na których możemy poznać tajniki procesu odchudzania, tak żeby lepiej zrozumieć jak mądrze do tego podejść. Nie spodziewałam się, że po miesiącu będzie aż taki efekt. Moim największym osiągnięciem jest  5,5cm mniej w obwodzie uda. Łącznie ubyło mi ponad 16cm, a to dopiero 1/3 programu, bo trwa on 3 miesiące. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w programie. Jeśli tak jak ja chcecie zmienić coś w sobie i poczuć się lepiej mogę podpowiedzieć Wam od czego zacząć i podzielić się swoją historią. Znajdziecie mnie na fb- Jolanta Tabor.”

W dalszym ciągu można dokonać zapisu na tę oraz kolejną edycję. Szczegółowe informacje znajdują się na fb, wystarczy wpisać Projekt Metamorfozy, lub kliknąć tutaj.

Fotorelacja:

 

 

 

 

Fot. Dietetikcal

Mat. Partnera

 

 

 

 

 

 

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]