Maciej Małkowski żegna się z Sandecją Nowy Sącz

Maciej Małkowski żegna się z Sandecją Nowy Sącz

36-letni Maciej Małkowski po siedmiu latach gry w szeregach Biało-Czarnych, definitywnie żegna się z klubem. Taką informację przekazał nam rzecznik prasowy MKS Sandecja Nowy Sącz – Sebastian Stanek. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Piłkarz, pochodzący z Jastrzębia-Zdrój, zanim zasilił szeregi nowosądeckiego klubu, występował między innymi w Górniku Zabrze, Zagłębiu Lubin czy Odrze Wodzisław Śląski.

Do drużyny MKS Sandecji Nowy Sącz dołączył przed sezonem 2015/2016. Przeniósł się wtedy z GKS Bełchatów. „Mały”, bo tak nazywali go koledzy, miał ogromny wkład w historyczny awans klubu do Ekstraklasy. To w niej 21-krotnie reprezentował barwy Biało-Czarnych.

Maciej Małkowski przez wiele lat był czołową postacią w naszym zespole, przyczyniając się m.in. do historycznego awansu na poziom Ekstraklasy. Dziękujemy Maćkowi za wszystko co zrobił dla naszego klubu i życzymy mu dużo powodzenia – powiedział Miłosz Jańczyk, prezes MKS Sandecja S.A.

Łącznie na pozycji pomocnika rozegrał 169 spotkań, strzelając 35 bramek.

Na swoim oficjalnym kanale na Facebooku, MKS Sandecja Nowy Sącz zamieściła skrót najważniejszych bramek zawodnika. Zobacz TUTAJ

fot. sport.interia.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.