Ma milionowe zasięgi na Youtubie. Wyśmiał dziś Nowy Sącz, tutejszych ludzi i instytucje

Ma milionowe zasięgi na Youtubie. Wyśmiał dziś Nowy Sącz, tutejszych ludzi i instytucje

Z dvpy, youtuber

Maciej Dąbrowski inaczej „Człowiek Warga” lub „Dombro” to popularny youtuber. Na jednym ze swoich kanałów posiada 1,5 miliona subskrybentów. Dziś opublikował film, w którym Beskid Sądecki przedstawił w krzywym zwierciadle. Nie pozostawił suchej nitki na tutejszych ludziach i firmach. – Wiadomo, że nie należy oceniać po wyglądzie, jednak sami przyznacie, że chyba nie było brzydszego znaku wjazdowego niż ten – mówi youtuber i rozpoczyna ostry hejt na Beskid Sądecki.

– Jest tu taki smog, że Kraków się chowa – rozpoczyna brat polskiego tenisisty Bartłomieja Dąbrowskiego. I tyle z lekkich żartów. W dalszej części Youtuber nie pozostał suchej nitki na większości miejscowości. Wyprowadził armaty krytyki względem Nowego Sącza, Krynicy-Zdroju, Limanowej, Piwnicznej-Zdroju i Rytra. Do wielu osób odniósł się personalnie. Prześmiewczo wyliczył problemy, które trapią Beskid Sądecki i tutejszych mieszkańców.

Mając na uwadze, że youtuber osiągnie tym filmem olbrzymie zasięgi na platformie Youtube, redakcja DTS24 wyraża dezaprobatę, szczególnie wobec żartów brutalnych i jednoznacznych, dotyczących konkretnych osób, firm i instytucji. I choć część wypowiadanych w filmie kwestii można przyjąć „na klatę”, albo z dystansem, niektóre budzą niesmak. Żyjemy w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, który tym razem pokazano w bardzo krzywym zwierciadle.

Z kamerą w wewnątrz PSP Nowy Sącz. Projekt: Dawid Kulig, montaż: Michał Śmierciak, zdjęcia: Arbresha Goranci [ZOBACZ FILM]

 

Fot: youtube

Czytaj też:

Limanowa. Padła kolejna „szóstka” w Lotto w naszym regionie

Reklama