M. Socha wystąpi w Nowym Sączu z nowym programem

M. Socha wystąpi w Nowym Sączu z nowym programem

Mateusz Socha, Ile można?, Nowy Sącz

Po koncercie Sanah, który odbył się 2 lipca bieżącego roku, Amfiteatr w Parku Strzeleckim będzie gościł kolejną gwiazdę, tym razem sceny stand–upu. 6 września o godzinie 19:30 wystąpi bardzo znany, szczególnie wśród młodzieży, komik Mateusz Socha. Po jego wcześniejszych występach takimi jak „Król piaskownicy” czy „Masochista” nastał czas na premierę nowego programu noszącego nazwę „Ile można?”.

Jak czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku: „Mateusz Socha to dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem.”

Nic dziwnego, że występ w Nowym Sączu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, gdyż w kilka dni sprzedano znaczną część biletów, a wolnych miejsc została już tylko garsteczka. Dla zainteresowanych, którzy jeszcze chcą zdążyć na spektakl, bilety można kupić na stronie kupbilecik.pl. Link do biletów można również znaleźć w opisie wydarzenia na oficjalnym Facebooku komika.

UWAGA: Wstęp na stand–up jest dozwolony dla widzów od 18 lat, jednakże mogą wejść osoby mające 16 lat, ale za pisemnym pozwoleniem rodziców.

Filip Tomoń

Fot. Materiał promocyjny

LOGO DTS YOUNG

 

 

 

 

Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube – STUDIO DTS i poznawaj ciekawych Sądeczan oraz wydarzenia:

 

Reklama