Ludomir Handzel: mam nadzieję, że strajku nauczycieli nie będzie

Zbliża się termin zapowiedzianego przez ZNP strajku. Kilka dni temu w ratuszu powołano zespół pod kierownictwem wiceprezydent Magdaleny Majki, który ma za zadanie  zaplanować i wdrożyć działania łagodzące skutki ewentualnej akcji strajkowej. Jak poinformował dziś prezydent  - ma jednak nadzieję, że nauczyciele dojdą do porozumienia z rządem i dzieci będą mogły normalnie uczestniczyć w zajęciach. 

Renault2

-Mamy zidentyfikowane wszystkie placówki, w których nauczyciele planują strajkować.  Nie będzie strajku w żadnym z miejskich przedszkoli, w szkole specjalnej i w kilku szkołach podstawowych, za co bardzo dziękuję. Pozostałe jednostki są przygotowane, dyrektorzy zorganizowali zajęcia opiekuńcze- mówił prezydent

Jak zapewnił, opieka dla wszystkich dzieci będzie zapewniona, a jeszcze dziś pojawi się specjalny komunikat z którego rodzice będą mogli dowiedzieć się jak postępować w dniach, gdy nauczyciele będą strajkować.

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.