LUBISZ SIĘ BAĆ?! KINO HELIOS ZAPRASZA NA MARATON HORRORÓW! ŁAP ZAPROSZENIE!

Już 10 września, kina Helios zapraszają na noc pełną strachu, z trzema przerażającymi horrorami. Na początek KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA – po tym filmie jeszcze długo będziecie zasypiać przy włączonej lampce nocnej. Chwilę potem zagramy film ZAKONNICA – tajemnicze opactwo staje się polem walki ze złowrogą i demoniczną siłą. Na koniec najbardziej wyczekiwany horror tego roku – WCIELENIE. To najnowsze dzieło twórcy uniwersum „Obecność” Jamesa Wana i jego powrót do korzeni. Czy makabryczne wizje okażą się rzeczywistością?

Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

MARATON HORRORÓW

START: 10.09.2021, godz. 23.00 do rana

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i podaj horror, który uważasz za wyjątkowy. Następnie w kilku zdaniach spróbuj przekonać nas do tego filmu w komentarzu.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (tj. 10 września) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.