LUBISZ SIĘ BAĆ?! KINO HELIOS ZAPRASZA NA MARATON GROZY! ŁAP ZAPROSZENIE!

Już 31 stycznia, specjalnie z myślą o wszystkich lubiących się bać, Kino Helios przygotowało zestaw filmów, w których groza gra pierwsze skrzypce. Na ekranach pojawi się długo wyczekiwana premiera na podstawie mrocznej powieści Braci Grimm – MAŁGOSIA I JAŚ. Następnie pokaz specjalny filmu THE TURNING. Po krótkiej przerwie odliczanie czas zacząć – COUNTDOWN. Na zakończenie trzymający w napięciu DELIRIUM. Mroczne legendy, nawiedzone domy, tajemnicze aplikacje – to wszystko tylko na Maratonie Grozy w Kinie Helios!

wsb3

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Helios na

MARATON GROZY

START: 31.01.2020, godz. 23.00 do rana

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim odpowiedz na pytanie: Dlaczego lubimy się bać?

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (30 stycznia) do godz. 10.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu prosimy wyłonioną osobę o jak najszybszy kontakt poprzez messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.