Łososina Dolna: zderzenie dwóch osobówek. Trzy osoby w szpitalu

Fiat wjechał w tył Volvo. Samochodami podróżowało łącznie pięć osób. Trzy z nich zostały poszkodowane. Do zdarzenia doszło w środę (18 września) w Łososinie Dolnej około 15:15.

Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce, wszyscy uczestnicy wypadku znajdowali się poza pojazdami. Trzy osoby skarżące się na dolegliwości otrzymały kwalifikowaną pierwszą pomoc z rąk strażaków, a następnie trafiły pod opiekę załóg karetek pogotowia i zostały przewiezione do szpitala.

Strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna zabezpieczyli teren, odłączyli akumulator i zakręcili zawór butli z gazem w Volvo i podali ciężką pianę gaśniczą pod Fiata Pandę.

– Na czas prowadzenia czynności przez Policję, strażacy OSP kierowali ruchem drogowym. Autolaweta zabrała samochód Fiat, następnie usunięto pozostałości po kolizji oraz dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny – relacjonują funkcjonariusze PSP.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.