Jedyna na Sądecczyźnie Lista Nieobecnych w najnowszym DTS

Jedyna na Sądecczyźnie Lista Nieobecnych w najnowszym DTS

DTS 1 listopada, zmarli

Oddajemy w Państwa ręce najnowszy numer „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”. To wydanie nastraja wyjątkowo refleksyjnie, ale też zbliżający się listopadowy czas ma taki charakter. Zwłaszcza, że nasza Lista Nieobecnych jest w tym roku wyjątkowo długa.

Jak co roku przed 1 listopada na naszych łamach przypominamy zmarłe w ostatnich 12 miesiącach osoby publiczne, mniej i bardziej znane postaci, które w jakiś sposób zapisały się w życiu regionu i odcisnęły swój ślad w  lokalnych społecznościach. To jedyna tego rodzaju Lista Nieobecnych w sądeckich mediach. A ta tegoroczna jest wyjątkowo długa… Zachęcamy do przeczytania, zamyślenia, wspominania…

To oczywiście nie jest jedyny temat w tym numerze, choć większość tekstów dotyka problematyki związanej właśnie ze śmiercią, przemijaniem, cmentarzami i  tym co w życiu ważne.

Zapraszamy do lektury! Numer jak zawsze dostępny za darmo w wersji on-line lub pdf do ściągnięcia (także darmowy). Wystarczy kliknąć i czytać:

DTS 1 listopada, zmarli

 

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama