Jedyna na Sądecczyźnie Lista Nieobecnych w najnowszym DTS

DTS 1 listopada, zmarli

Oddajemy w Państwa ręce najnowszy numer “Dobrego Tygodnika Sądeckiego”. To wydanie nastraja wyjątkowo refleksyjnie, ale też zbliżający się listopadowy czas ma taki charakter. Zwłaszcza, że nasza Lista Nieobecnych jest w tym roku wyjątkowo długa.

Jak co roku przed 1 listopada na naszych łamach przypominamy zmarłe w ostatnich 12 miesiącach osoby publiczne, mniej i bardziej znane postaci, które w jakiś sposób zapisały się w życiu regionu i odcisnęły swój ślad w  lokalnych społecznościach. To jedyna tego rodzaju Lista Nieobecnych w sądeckich mediach. A ta tegoroczna jest wyjątkowo długa… Zachęcamy do przeczytania, zamyślenia, wspominania…

To oczywiście nie jest jedyny temat w tym numerze, choć większość tekstów dotyka problematyki związanej właśnie ze śmiercią, przemijaniem, cmentarzami i  tym co w życiu ważne.

Zapraszamy do lektury! Numer jak zawsze dostępny za darmo w wersji on-line lub pdf do ściągnięcia (także darmowy). Wystarczy kliknąć i czytać:

DTS 1 listopada, zmarli

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.